100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

ár dtionscadail

Ardteicneolaíocht táirgeachta idirnáisiúnta agus ardchaighdeán

Fúinn
_W2A2318

Bunaithe i 2014, seasann Topticom do Top Optic Communication, agus is í seo ár bhfís a threoraigh agus a spreag sinn ó bunaíodh í. Tar éis fás tapa níos mó ná 5 bliana, chuidíomar le líonra tapa agus slán a thógáil ar fud an domhain trí transceiver iontaofa ar ardchaighdeán a sholáthar.
Cuirimid éagsúlacht transceiver comhoiriúnach OEM-chomhoiriúnach ar fáil, mar shampla 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Táimid ag díriú ar fhorbairtí teicneolaíochta agus ag leanúint orthu ionas gur féidir linn na táirgí is nuashonraithe a sholáthar duit chun cabhrú leat do sciar den mhargadh le táirgí straitéiseacha a luathú.

féachaint níos mó