page_banner

táirgí

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m transceiver optúil DDM VCSEL MPO

cur síos gairid:

Is é an 100Gb / s QSFP28 SR4 a
transceiver optúil ceithre chainéal, pluggable, comhthreomhar agus deartha le haghaidh feidhmchlár 100GBASE-SR4 agus 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Comhlíonann siad Sonraíocht SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 agus Telcordia GR-468-CORE. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.


Sonraí an Táirge

Cur síos ar an Táirge

Comhtháthaíonn an 100G QSFP28 ceithre lána sonraí i ngach treo le bandaleithead 100Gb / s. Is féidir le gach lána oibriú ag 25.78125Gb / s suas le fad tarchuir 70m ag baint úsáide as snáithín OM3 nó achar tarchuir 100m ag úsáid snáithín OM4. Tá na modúil seo deartha chun oibriú thar chórais snáithín ilmhód ag úsáid tonnfhad ainmniúil 850nm.

Gné Táirgí

Ráta sonraí suas le 103.1Gb / s

Fachtóir foirme QSFP28 te-pluggable

4 chainéal eagar VCSEL 850nm agus eagar brathadóra grianghraf PIN

Ciorcaid CDR inmheánacha ar bhealaí glacadóra agus tarchuradóra

Feidhmeanna diagnóiseacha digiteacha ionsuite

Soláthar cumhachta aonair + 3.3V

Tomhaltas ísealchumhachta <2.5 W.

Iarratas

Ethernet 100GBASE-SR4 100G thar MMF Duplex

Infiniband EDR, FDR, QDR

Naisc optúla eile

Sonraíocht Táirgí

Paraiméadar

Sonraí

Paraiméadar

Sonraí

Fachtóir Foirm

QSFP28

Tonnfhad

850nm

Ráta Sonraí Max

103.1 Gbps

Fad Tarchurtha Max

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Ceanglóir

MTP / MPO-12

Meáin

CMA

Cineál Tarchuradóra

VCSEL 850nm

Cineál Glacadóra

PIN

Diagnóisic

Tacaithe ag DDM

Raon teochta

0 go 70 ° C (32 go 158 ° F)

Cumhacht TX gach lána

-8.4 ~ 2.4dBm

Íogaireacht an Ghlacadóra

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Ídiú cumhachta

3.5W

Cóimheas Díothaithe

3dB

1

Tástáil Cáilíochta

2

Tástáil Cáilíochta Comhartha TX / RX

3

Tástáil Rátaí

4

Tástáil Speictrim Optúil

5

Tástáil Senstivity

6

Tástáil Iontaofachta agus Cobhsaíochta

Tástáil Comhéadain

xinfu

Teastas Cáilíochta

safd (2)

Teastas CE

safd (3)

Tuarascáil EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Dualráta 100GBASE-LR4 agus 112GBASE-OTU4 QSFP28 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver optúil