page_banner

táirgí

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dualráta VCSEL MPO / MTP transceiver optúil

cur síos gairid:

Is é an 100Gb / s QSFP28 SR4 a
transceiver optúil ceithre chainéal, pluggable, comhthreomhar agus deartha le haghaidh 100 feidhmchlár Gigabit Ethernet, Ionad Sonraí, InfiniBand QDR, DDR, SDR agus CPRI10. Comhlíonann siad comhlíonadh QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS-6.


Sonraí an Táirge

Cur síos ar an Táirge

Comhtháthaíonn an 100G QSFP28 ceithre lána sonraí i ngach treo le bandaleithead 100Gb / s. Is féidir le gach lána oibriú ag 28Gb / s suas le fad tarchuir 100m ag baint úsáide as snáithín OM4 Tá na modúil seo deartha chun oibriú thar chórais snáithín ilmhód ag úsáid tonnfhad ainmniúil 850nm.

Gné Táirgí

Ráta sonraí suas le 28Gb / s in aghaidh an chainéil

Fachtóir foirme QSFP28 te-pluggable

4 chainéal eagar VCSEL 850nm agus eagar brathadóra grianghraf PIN

teocht an cháis perating: -20 go 75 ℃

Feidhmeanna diagnóiseacha digiteacha ionsuite

Soláthar cumhachta aonair + 3.3V

Tomhaltas ísealchumhachta <3.5 W.

Iarratas

Raca go Raca

Lárionad sonraí

Infiniband QDR, DDR agus SDR

Ethernet 100G

CPRI 10

Sonraíocht Táirgí

Paraiméadar

Sonraí

Paraiméadar

Sonraí

Fachtóir Foirm

QSFP28

Tonnfhad

850nm

Ráta Sonraí Max

103.1 Gbps

Fad Tarchurtha Max

100m @ OM4

Ceanglóir

MTP / MPO

Meáin

CMA

Cineál Tarchuradóra

VCSEL 850nm

Cineál Glacadóra

PIN

Diagnóisic

Tacaithe ag DDM

Raon teochta

-20 go 70 ° C (32 go 158 ° F)

Cumhacht TX gach lána

-8.4 ~ 2.4dBm

Íogaireacht an Ghlacadóra

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Ídiú cumhachta

3.5W

Cóimheas Díothaithe

3dB

1

Tástáil Cáilíochta

2

Tástáil Cáilíochta Comhartha TX / RX

3

Tástáil Rátaí

4

Tástáil Speictrim Optúil

5

Tástáil Senstivity

6

Tástáil Iontaofachta agus Cobhsaíochta

Tástáil Comhéadain

xinfu

Teastas Cáilíochta

safd (2)

Teastas CE

safd (3)

Tuarascáil EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m transceiver optúil DDM VCSEL MPO