page_banner

táirgí

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    Transceivers Optúla 10G XFP Duplex / CWDM / DWDM / BIDI

    Cuimsíonn an tsraith 10G XFP de mhodúl optúil Duplex / CWDM / DWDM / BIDI, a thacaíonn le faid tarchuir éagsúla idir 300M agus 80KM. Comhlíonann siad Ethernet 10-Gigabit, SONET OC-192 / SDH STM-64 agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L. Is iad na príomhréimsí iarratais líonra CWDM / líonra DWDM / tarchur SDH / SONET / FC agus timpeallachtaí eile.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km transceiver optúil DDM DFB LC

    Dearadh an 10Gb / s SFP + BIDI le húsáid i naisc Ethernet 10GBASE-BX. Comhlíonann siad SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 agus SFP + MSA, FCC 47 CFR Cuid 15, Aicme B, agus Telcordia GR-468-CORE. Comhlíonann an transceiver optúil riachtanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km transceiver optúil DDM DFB LC

    Comhlíonann tarchuradóirí dé-threoracha 10Gb / s (SFP +) dé-threorach TM-4DDDG / GD-243E an tsonraíocht reatha um Chomhaontú Ilfhoinse (MSA) SFP +. Comhlíonann siad Ethernet 10GBASE-LR / LW, SONET OC-192 / SDH agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L.
    Comhlíonann an transceiver optúil riachtanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    Transceiver optúil 10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC

    Dearadh an 10Gb / s SFP + BIDI le húsáid i naisc Ethernet 10GBASE-BX. Comhlíonann siad SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 agus SFP + MSA, FCC 47 CFR Cuid 15, Aicme B, agus Telcordia GR-468-CORE. Comhlíonann an transceiver optúil riachtanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    Transceiver optúil 10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC

    Dearadh an SFG + BIDI 10Gb / s le húsáid i naisc Ethernet 10GBASE channel cainéal snáithín agus feidhmchlár WDM. Comhlíonann siad SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 agus SFP + MSA, FCC 47 CFR Cuid 15, Aicme B, agus Telcordia GR-468-CORE. Comhlíonann an transceiver optúil riachtanas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC transceiver optúil

    Tá transceiver optúil na sraithe 10Gb / s SFP + CWDM deartha le haghaidh feidhmchlár cumarsáide snáithín mar Ethernet 10G, a chomhlíonann go hiomlán le sonraíocht SFP + MSA SFF-8431.
    Tá an modúl seo deartha le haghaidh snáithín mód aonair agus oibríonn sé ag tonnfhad ainmniúil de thonnfhad CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km transceiver optúil DDM DFB LC

    Tá transceiver optúil na sraithe 10Gb / s SFP + CWDM deartha le haghaidh feidhmchlár cumarsáide snáithín mar Ethernet 10G, a chomhlíonann go hiomlán le sonraíocht SFP + MSA SFF-8431.
    Tá an modúl seo deartha le haghaidh snáithín mód aonair agus oibríonn sé ag tonnfhad ainmniúil de thonnfhad CWDM.
    Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km transceiver optúil DDM DFB LC

    Tá transceiver optúil na sraithe 10Gb / s SFP + CWDM deartha le haghaidh feidhmchlár cumarsáide snáithín mar Ethernet 10G, a chomhlíonann go hiomlán le sonraíocht SFP + MSA SFF-8431.
    Tá an modúl seo deartha le haghaidh snáithín mód aonair agus oibríonn sé ag tonnfhad ainmniúil de thonnfhad CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km transceiver optúil DDM DFB LC

    Tá transceiver optúil na sraithe 10Gb / s SFP + CWDM deartha le haghaidh feidhmchlár cumarsáide snáithín mar Ethernet 10G, a chomhlíonann go hiomlán le sonraíocht SFP + MSA SFF-8431.
    Tá an modúl seo deartha le haghaidh snáithín mód aonair agus oibríonn sé ag tonnfhad ainmniúil de thonnfhad CWDM.
    Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Transceiver optúil 10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC

    Dearadh an 10Gb / s SFP + SR le húsáid i naisc Ethernet 10-Gigabit thar snáithín ilmhód. Comhlíonann siad SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW agus 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang, mar a shonraítear i SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Transceiver optúil dúblach

    Dearadh Transceivers SFP + Breiseán Foirm Bheaga Feabhsaithe 10Gb / s le húsáid i naisc Ethernet 10-Gigabit suas le 10km thar snáithín Mód Aonair. Comhlíonann siad feidhmeanna SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Transceiver optúil dúblach

    Dearadh Transceivers SFP + Breiseán Foirm Bheaga Feabhsaithe 10Gb / s le húsáid i naisc Ethernet 10-Gigabit suas le 20km thar snáithín Mód Aonair. Comhlíonann siad feidhmeanna SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
12 Ar Aghaidh> >> Leathanach 1/2