page_banner

táirgí

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km transceiver optúil DDM Simplex LC

cur síos gairid:

Tá an CFG4 100Gb / s deartha le haghaidh Ethernet 100GBASE-SR4. Comhlíonann siad CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 agus CAUI-4, agus OIF CEI-28G-VSR .. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.


Sonraí an Táirge

Cur síos ar an Táirge

Is modúil ardfheidhmíochta, costéifeachtacha iad na transceivers SFP. Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil tríd an mbus sraitheach 2 shreang a shonraítear i SFF-8472. Úsáideann an chuid glacadóra glacadóir PIN agus úsáideann an tarchuradóir léasar 1310 nm FP agus léasair 1550nm FP chun feidhmchlár 20km Ethernet 100Base-LX a chinntiú.

Gné Táirgí

Suas le 155Mb / s Naisc Sonraí

Te-Breiseán

Ceanglóir LC aonair

Suas le 20 km ar SMF 9 / 125μm

WDM tógtha

Soláthar Cumhachta Aonair + 3.3V

Comhéadan Monatóireachta Comhlíontach le SFF-8472

Raon teochta oibriúcháin: -40 ° C go 85 ° C / -5 ° C go 85 ° C / -0 ° C go 70 ° C

Comhlíontach le RoHS agus Saor ó Luaidhe

Iarratas

Ethernet Tapa

SDH STM-1 / SONET OC-03

Iarratas WDM

Sonraíocht Táirgí

Paraiméadar Sonraí Paraiméadar Sonraí
Fachtóir Foirm SFP Tonnfhad 1310nm / 1550nm
Ráta Sonraí Max 100Mb / s Fad Tarchurtha Max 20km
Ceanglóir LC Simplex Cóimheas Díothaithe 9dB
Cineál Tarchuradóra FP Cineál Glacadóra PINTIA
Diagnóisic Tacaithe ag DDM Raon teochta 0 go 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C.

Cumhacht TX -13 ~ -7dBm Íogaireacht an Ghlacadóra <-34dBm

<-34dBm

1

Tástáil Cáilíochta

2

Tástáil Cáilíochta Comhartha TX / RX

3

Tástáil Rátaí

4

Tástáil Speictrim Optúil

5

Tástáil Senstivity

6

Tástáil Iontaofachta agus Cobhsaíochta

Tástáil Comhéadain

xinfu

Teastas Cáilíochta

safd (2)

Teastas CE

safd (3)

Tuarascáil EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver optúil 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC