page_banner

táirgí

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km transceiver optúil DDM DFB LC

    Is modúil ardfheidhmíochta, costéifeachtacha iad na transceivers SFP28 a thacaíonn le ráta sonraí 25Gbps agus an fad nasc uasta 10km ar SMF. Dhearadh sé le haghaidh Ethernet 25GBASE-LR agus 25.78125 Gb / s lána aonair 100GE LR4. Comhlíonann siad go gcomhlíonann siad SFF-8402 agus SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 agus IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Cuid 15, Aicme B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Transceiver optúil 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC

    Is modúl transceiver optúil an-dlúth é an transceiver SFP28 a athraíonn sonraí leictreacha sraitheacha 25Gbit / s PECL nó CML ina sonraí sraitheacha optúla a chomhlíonann an caighdeán 25GBASE-SR. Dearadh é le haghaidh líonraí limistéar stórála Ardluais, trasnasc braisle ríomhaire, píopaí sonraí ardluais Saincheaptha agus Ceangal Idir-Raca. Comhlíonann siad go gcomhlíonann siad SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Dearadh transceivers SFP28 le húsáid i naisc Ethernet suas le ráta sonraí 25.78 Gb / s agus suas le fad nasc suas le 10 km. Comhlíonann siad SFF-8472, agus comhoiriúnach le SFF-8432 agus codanna infheidhmithe de SFF-8431. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.