page_banner

táirgí

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km transceiver optúil DDM DFB LC

cur síos gairid:

Is modúil ardfheidhmíochta, costéifeachtacha iad na transceivers SFP28 a thacaíonn le ráta sonraí 25Gbps agus an fad nasc uasta 10km ar SMF. Dhearadh sé le haghaidh Ethernet 25GBASE-LR agus 25.78125 Gb / s lána aonair 100GE LR4. Comhlíonann siad go gcomhlíonann siad SFF-8402 agus SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 agus IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Cuid 15, Aicme B, Telcordia GR-468-CORE.


Sonraí an Táirge

Cur síos ar an Táirge

Dearadh an transceiver optúil 25G SFP28 don Ethernet 25GBASE-LR agus 25.78125 Gb / s lána aonair 100GE LR4. Is é 10km an SMF an uasfhad nasc atá aige. Tá an transceiver optúil comhlíontach le RoHS.

Gné Táirgí

Ráta sonraí suas le 25.78125Gb / s
Fachtóir foirme te-pluggable SFP28
Ceanglóir Duplex LC
1310nm DFB agus glacadóir PIN
Feidhmeanna diagnóiseacha digiteacha ionsuite
Fad nasc uasta 10km ar SMF
Soláthar cumhachta aonair + 3.3V
Tomhaltas ísealchumhachta <1.2W
Teocht an cháis oibriúcháin: -5 ~ + 70 ° C.

Iarratas

Ethernet 25GBASE-LR
25.78125 Gb / s lána aonair 100GE LR4

Sonraíocht Táirgí

Paraiméadar

Sonraí

Paraiméadar

Sonraí

Fachtóir Foirm

SFP28

Tonnfhad

1310nm

Ráta Sonraí Max

25.78125 Gbps

Fad Tarchurtha Max

10km

Ceanglóir

Duplex LC

Meáin

SMF

Cineál Tarchuradóra

DFB 1310nm

Cineál Glacadóra

PIN

Diagnóisic

Tacaithe ag DDM

Raon teochta

-5 go 70 ° C.

Cumhacht TX

-7 ~ 2dBm

Íogaireacht an Ghlacadóra

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Ídiú cumhachta

1.2W

Cóimheas Díothaithe

3.5dB

1

Tástáil Cáilíochta

2

Tástáil Cáilíochta Comhartha TX / RX

3

Tástáil Rátaí

4

Tástáil Speictrim Optúil

5

Tástáil Senstivity

6

Tástáil Iontaofachta agus Cobhsaíochta

Tástáil Comhéadain

xinfu

Teastas Cáilíochta

safd (2)

Teastas CE

safd (3)

Tuarascáil EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Roimhe Seo: