page_banner

táirgí

Transceiver optúil 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC

cur síos gairid:

Comhlíonann an Modúl SFP28 LAN-WDM SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang, mar a shonraítear i SFF-8472. Comhlíonann an transceiver optúil riachtanas RoHS.


Sonraí an Táirge

Cur síos ar an Táirge:

Is modúl transceiver optúil an-dlúth é 25G LAN WDM agus tá 12 tonnfhad aige. Soláthraíonn tarchuradóir LAN-WDM EML agus glacadóir APD feidhmíocht níos fearr d’iarratais Ethernet ag suas le naisc 10km ar SMF.

Gné Táirgí

Ráta sonraí oibriúcháin suas le 25Gbps
LAN-WDM EML Léasair fuaraithe agus glacadóir APD
Lorg SFP28 te-pluggable
Feidhmeanna diagnóiseacha digiteacha ionsuite
Soláthar cumhachta aonair + 3.3V
Diomailt cumhachta níos lú ná 2.0 W.
CDR inmheánach ar an gcainéal tarchuradóra agus glacadóra
Tacaigh le seachbhóthar CDR
Pacáiste MSP SFP28 le cónascaire LC gabhdán
Geansaí an-íseal
IEA an-íseal agus cosaint ESD den scoth
Comhlíontach RoHS

Iarratas

Ethernet 25GB 25GBASE-LR
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Nasc optúil eile

Sonraíocht Táirgí:

Paraiméadar Sonraí Paraiméadar Sonraí
Fachtóir Foirm SFP28 Tonnfhad LANWDM
Ráta Sonraí Max 25.78125 Gbps Fad Tarchurtha Max 10km
Ceanglóir Duplex LC Meáin SM
Cineál Tarchuradóra LANWDM EML Cineál Glacadóra APD
Diagnóisic Tacaithe ag DDM Raon teochta 0 go 70 ° C.
Cumhacht TX gach lána -2 ~ + 6dBm Íogaireacht an Ghlacadóra <-19.5dBm
<-19.5dBm Ídiú cumhachta 2W Cóimheas Díothaithe

6dB

1

Tástáil Cáilíochta

2

Tástáil Cáilíochta Comhartha TX / RX

3

Tástáil Rátaí

4

Tástáil Speictrim Optúil

5

Tástáil Senstivity

6

Tástáil Iontaofachta agus Cobhsaíochta

Tástáil Comhéadain

xinfu

Teastas Cáilíochta

safd (2)

Teastas CE

safd (3)

Tuarascáil EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Transceiver optúil 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC

  • Transceiver optúil 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LCTáirge