page_banner

táirgí

Transceiver optúil 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC

cur síos gairid:

Is modúl transceiver é an 40Gb / s 40km QSFP + Transceiver atá deartha le haghaidh feidhmchlár cumarsáide optúla 40km. Comhlíonann an dearadh 40GBASE-ER4 de chaighdeán IEEE P802.3ba agus Comhaontú Ilfhoinse QSFP (MSA).


Sonraí an Táirge

Cur síos ar an Táirge

Athraíonn an modúl 4 bhealach ionchuir (ch) de shonraí leictreacha 10Gb / s go 4 chomhartha optúla CWDM, agus déantar iad a ilphléacsáil i gcainéal aonair le haghaidh tarchur optúil 40Gb / s. Os a choinne sin, ar thaobh an ghlacadóra, déanann an modúl ionchur 40Gb / s a ​​dhí-iolrú go optúil i 4 chomhartha cainéal CWDM, agus athraíonn sé iad go sonraí leictreacha aschuir 4 chainéal.

Is iad tonnfhaid lárnacha na 4 chainéal CWDM ná 1271nm, 1291nm, 1311nm agus 1331nm mar bhaill den eangach tonnfhaid CWDM atá sainithe in ITU-T G694.2. Tá cónascaire LC déphléacsach ann don chomhéadan optúil agus cónascaire 38 bioráin don chomhéadan leictreach. Chun an scaipeadh optúil sa chóras fad-achair a íoslaghdú, caithfear snáithín aonmhód (SMF) a chur i bhfeidhm sa mhodúl seo.

Gné Táirgí

Tacaíochtaí 41.2Gbps rátaí giotán comhiomlán 

Tarchuradóir CWDM 4x10.3Gbps Uncooled

Glacadóir PIN-TIA ard-íogaireachta

Suas le 40km ar SMF

Gabhdáin Duplex LC

Fachtóir foirme QSFP + breiseán te                  

Diomailt cumhachta <3.5W

Tithíocht uile-mhiotail le haghaidh feidhmíochta níos fearr IEA

Comhlíontach RoHS6 (saor ó luaidhe)

Teocht an cháis oibriúcháin:

Tráchtála: 0ºC go + 70 ° C.

Iarratas

40GBASE-ER4

Idirnascann InfiniBand QDR agus DDR

Naisc 40G Telecom

Sonraíocht Táirgí

Paraiméadar

Sonraí

Paraiméadar

Sonraí

Fachtóir Foirm

QSFP +

Tonnfhad

CWDM

Ráta Sonraí Max

41.2

Fad Tarchurtha Max

40km @ SMF

Ceanglóir

Duplex LC

Meáin

SMF

Cineál Tarchuradóra

CWDM

Cineál Glacadóra

APD

Diagnóisic

Tacaithe ag DDM

Raon teochta

0 go 70 ° C (32 go 158 ° F)

Cumhacht TX

-2.7 ~ 5dBm

Íogaireacht an Ghlacadóra

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Ídiú cumhachta

3.5W

Cóimheas Díothaithe

3.5dB

1

Tástáil Cáilíochta

2

Tástáil Cáilíochta Comhartha TX / RX

3

Tástáil Rátaí

4

Tástáil Speictrim Optúil

5

Tástáil Senstivity

6

Tástáil Iontaofachta agus Cobhsaíochta

Tástáil Comhéadain

xinfu

Teastas Cáilíochta

safd (2)

Teastas CE

safd (3)

Tuarascáil EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Transceiver optúil Duplex LC