page_banner

táirgí

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Transceiver optúil 6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC

    Tá na transceivers deartha do líonraí limistéar stórála Ardluais, tras-nasc braisle ríomhaire, comhéadan OBSAI, comhéadan CPRI, píopaí sonraí ardluais Saincheaptha agus Ceangal Idir-Raca. Comhlíonann an modúl transceiver Comhaontú Ilfhoinse SFP + (MSA) agus tá sé comhoiriúnach le riachtanas RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Transceiver optúil 6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC

    Tá na transceivers deartha do líonraí limistéar stórála Ardluais, tras-nasc braisle ríomhaire, comhéadan OBSAI, comhéadan CPRI, píopaí sonraí ardluais Saincheaptha agus Ceangal Idir-Raca. Comhlíonann an modúl transceiver Comhaontú Ilfhoinse SFP + (MSA) agus tá sé comhoiriúnach le riachtanas RoHS.