page_banner

táirgí

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    Transceiver optúil 10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC

    Dearadh an 10Gb / s SFP + SR le húsáid i naisc Ethernet 10-Gigabit thar snáithín ilmhód. Comhlíonann siad SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW agus 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang, mar a shonraítear i SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Transceiver optúil dúblach

    Dearadh Transceivers SFP + Breiseán Foirm Bheaga Feabhsaithe 10Gb / s le húsáid i naisc Ethernet 10-Gigabit suas le 10km thar snáithín Mód Aonair. Comhlíonann siad feidhmeanna SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Transceiver optúil dúblach

    Dearadh Transceivers SFP + Breiseán Foirm Bheaga Feabhsaithe 10Gb / s le húsáid i naisc Ethernet 10-Gigabit suas le 20km thar snáithín Mód Aonair. Comhlíonann siad feidhmeanna SFF-8431, SFF-8432 agus IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, agus 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Transceiver optúil dúblach

    Is éard atá i transceivers SFG + Pluggable 10Gb / s Transceivers SFP + Breiseán Fachtóra Foirm Bheag atá deartha le húsáid i naisc ilráta 10-Gigabit suas le 40km de shnáithín mód aonair G.652. Comhlíonann siad SFF-8431 1, SFF-8432 2 agus 10GBASE- ER / EW; tacú le 4x, 8x agus 10x Fiber Channel, chomh maith le rogha 2 CPRI trí 8, thar naisc 40km.
    Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang, mar a shonraítear i SFF-8472. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Transceiver optúil déphléacsach

    Is éard atá i transceivers SFG + Pluggable 10Gb / s Transceivers SFP + Breiseán Fachtóra Foirm Bheag atá deartha le húsáid i naisc ilráta 10-Gigabit suas le 40km de shnáithín mód aonair G.652. Comhlíonann siad SFF-8431 1, SFF-8432 2 agus 10GBASE- ER / EW; tacú le 4x, 8x agus 10x Fiber Channel, chomh maith le rogha 2 CPRI trí 8, thar naisc 40km.
    Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang, mar a shonraítear i SFF-8472. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Transceiver optúil dúblach

    Is éard atá i transceivers SFG + ZR Pluggable 10Gb / s Transceivers SFP + Breiseán Fachtóra Foirm Bheag atá deartha le húsáid i 10GBASE-ZR / ZW suas le 80km de shnáithín mód aonair G.652. Comhlíonann siad SFF-8472 agus SFP + MSA, SFF-8431 agus SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Cuid 15, Aicme B agus Telcordia GR-468-CORE.
    Tá feidhmeanna diagnóisice digiteacha ar fáil trí chomhéadan sraitheach 2 shreang, mar a shonraítear i SFF-8472. Comhlíonann na transceivers optúla ceanglas RoHS.